צימרים לפסח – לבחור את הצימר הנכון לחג

צימרים לפסח

עוד מעט יגיע פסח, כולנו עסוקים בקניות, ניקיון, הכנות לקראת ארוחת החג, אנחנו כבר יכולים להרגיש את האביב באוויר, את הריחות ואת שינוי מזג האוויר. אין ספק שאלה ימים מיוחדים. כל שנה כשמגיעה התקופה הזאת, אפשר להרגיש את הייחודיות שלה, אפשר להרגיש את התחושה הנעימה והמיוחדת.

אצל לא מעט זוגות ומשפחות, פסח זו הזדמנות טובה דווקא לצאת מהבית. לא לערוך ארוחת חג, לא לדאוג לכל הניקיונות, אלא פשוט ללכת אל בית מלון או צימר, לשהות בו במשך כל תקופת החג ולחזור הביתה כאשר הוא מסתיים. עבור הורים רבים זו הזדמנות טובה לצאת עם הילדים לחופשה, לבלות איתם ביחד, אחרי שנה שלמה בה הם נאלצו לעבוד ובקושי יכלו לבלות איתם זמן ממושך, זמן איכות.

אחת האופציות הפופולאריות ביותר עבור ישראלים רבים, היא חיפוש צימרים לפסח, במטרה למצוא אחד מהם על מנת לשהות בו במהלך ערב החג או במהלך כל החג. הרבה פעמים זוגות צעירים וכן משפחות בוחרים לעשות זאת, על מנת שיוכלו ליהנות מנופש אינטימי, בלי כל ההמולה מסביב, לא של המשפחה המורחבת ולא של תיירים מקומיים וזרים, כמו שאפשר למצוא בבתי מלון רבים. יש גם משפחות שלמות, כלומר מורחבות, יוצאות ביחד למתחם של צימרים, שם הם עושים גם את ארוחת החג וגם את החג עצמו.

כאמור, ישנם יתרונות רבים להשכרת צימרים בפסח:

ראשית, זה מאפשר לחסוך את כל הניקיונות של החג. זה גם חוסך את הצורך לזרוק אוכל לא כשר, עבור מי שלא שומר.

שנית, זה מאפשר למשפחה לבלות זמן ביחד, זמן איכותי, אשר כולל בין היתר,. שימוש בבריכה, ג'קוזי, סאונה וכמובן טיולים באזור ועוד.

שלישית, זה יוצר תחושה הרבה יותר אינטימית, הרבה יותר קרובה. במקום לבלות ביחד בחג מול הטלוויזיה, אפשר לצאת, לטייל, ליהנות אחד בחברת השני, כמו שלא בילו ונהנו במשך השנה.

ארבע, אם מחליטים לשכור צימר לפסח, זה יכול לבוא על חשבון הוצאות אחרות, כולל על חשבון חופשה במהלך תקופת הקיץ.

כיצד בוחרים צימר לפסח

מן הסתם, הדבר הראשון שיש לבחון הוא, האם הצימר מספק אוכל כשר, זה כמובן בהנחה ושומרים וזה חשוב לכל בני המשפחה. יש לבדוק גם את מידת הכשרות של המקום.

דבר שני שיש לבדוק, עד כמה המקום זמין, לאיזו תקופה. מאחר והרבה מאוד זוגות ומשפחות רוצים לשכור צימר בפסח, הרי שיש לקחת בחשבון, ייתכן מאוד שיהיה צורך להזמין מקום שבועות מראש.

דבר שלישי שרצוי מאוד לבדוק הוא, מה יש בצימר, עד כמה הוא מתאים לאירוח של זוג למשך החג או משפחה שלמה. אם אתם באים עם ילדים, אז יש לוודא שהצימר מתאים לילדים וכולל את כל מה שהם צריכים ושהמקום בטוח ומאובטח.