מה אסור לעשות עם דשא סינטטי?

דשא סינטטי

ישראלים אוהבים לבלות שעות רבות בחוץ. ככל הנראה משום שחלק ניכר מהתרבות שלנו כולל אירוח. אירוח של חברים, של חברים של הילדים וכן הלאה. הבילוי המשותף בחוץ כמובן גם קשור למזג האוויר הטוב ברוב ימות השנה. כמובן יש לחוויה המשותפת בחוץ גם היבט משפחתי. בכל זאת, מדינת ישראל היא מדינה בה אחוזי הילודה גבוהים במיוחד, כך שניצול מקסימלי של המרחב הוא אך טבעי.

רבים מעדיפים שלא לשתול דשא אמיתי משלל סיבות. בין היתר הסיבות נעוצות במחיר הגבוה של המים אותו יש לשלם עבור השקייה של דשא על מנת שיהיה ירוק אמיתי. בנוסף, לא פעם דשא אמיתי עלול להיות מוקד למשיכה של מיני חרקים קטנים ומזיקים, אותם אנחנו לא בהכרח היינו שמחים לראות במרחב הביתי שלנו.

משום שרבים כל כך בוחרים באלטרנטיבות, חשוב לנו לשתף אתכם במידע שישמור על האפשרויות בהן בחרתם לאורך שנים ארוכות.

בחרו נכון דשא סינטטי על פי הצרכים שלכם

דשא סינטטי מגיע באופנים שונים ומגוונים. ההבדל מתחיל ברמת הצפיפות של עלי הדשא וממשיך לצבע והגוון המדויק בו אתם רוצים שיהיה הדשא הסינטטי בו אתם בחרתם. כמו פריטים רבים, גם דשא סינטטי עלול להגיע לשחיקה מסוימת לאורך הזמן. לכן, חשוב להקפיד על כמה חוקי ברזל שיעזרו לכם לשמור על דשא סינטטי כאילו נרכש רק אתמול.

  1. איזהרו מחומרי ניקוי: חומרי ניקוי עלולים להביא לשחיקה משמעותית של דשא סינטטי. ההמלצה היא לשים לב, גם כאשר אתם מניחים דשא סינטטי בגינה ובחצר, לשים לב שאתם משאירים נקודה בה אליה אתם יכולים לגרוף את המים המלוכלכים, המלאים בחומרי ניקוי החוצה.
  2. שימו לב למידת קרינת השמש בחצר שלכם:  קרינה של השמש יכולה לשנות את הצבע של כל דבר. מעור הגוף ועד לדשא סינטטי. ההמלצה כמובן היא לשים לב כי השטח בו נמצא הדשא הסינטטי לא חשוף במידה רבה לקרינה של שמש. במידה וזה המצב, אולי שווה להניח פרגולה או ציליה שיאפשרו הצללה של השטח ושמירה על החומר.
  3. דשא סינטטי לא אוהב פירות רקובים:  באדמה רגילה, פירות שנושרים לאדמה מפרים אותה ותורמים לצמיחה שלה. במקרה של דשא סינטטי אין זה כך. לכן, במידה ויש לכם עצי פרי בחצר או בגינה, שימו לב כי אתם מנקים את השטח היטב בכל פעם.

מלבד זאת, כמובן שאחד האלמנטים שיכולים להשפיע רבות על האופי של אותו דשא סינטטי היא האיכות. ההמלצה היא כמובן לא להתפשר ולרכוש מוצר איכותי שיחזיק לאורך זמן.

אנחנו ב- 'פשוט ירוק' מתמקדים במציאת הפתרונות הטובים ביותר עבור אלו שרוצים להרגיש הכי קרובים לטבע. אנחנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר וליהנות ממגוון אפשרויות למרבדים ארוכים של ירוק במחירים מפתיעים.