פריקת מכולות

פריקת מכולות

מכולות הם חלק אינטגרלי של רוב רובם של העסקים, המפעלים או המתחמים הלוגיסטיים. באמצעותם מביאים סחורה, משנעים תכולה ולמעשה מפעילים את המקום. ברור כי את המכולות צריך להעמיס, לשנע וגם לפרוק. כל אלו הם פעולות הדורשות מקצוענות, ידע וניסיון. יש להתחשב במשקל של הפריטים ובאופי החומרים או המוצרים הנישאים.

פריקת מכולות מחייבת התמחות

פריקת מכולות זוהי משימה מורכבת שאי אפשר בשום אופן להתפשר על איכות העבודה. החברה המבצעת את השירות הזה חייבת להיות חברה אחראית שיש לה את כל הציוד הנדרש לצורך הרמת הפריטים המוכנסים או המוצאים ממנה. מנוף איכותי ובטיחותי לדוגמא הוא אחד הרכיבים המרכזיים אשר בלעדיו אי אפשר למעשה לעסוק בפירוק מכולות.

פירוק יעיל

אנשים העוסקים בפריקת מכולות אמורים לדעת גם איך לבצע את המשימה בצורה מאורגנת ונכונה. זאת על מנת שלא לפגוע בפריטים המשונעים. כך לדוגמא הם אמורים לדעת איך לתכנן נכון את סידור הפריטים במכולה, הם צריכים לדעת מה תהיה הדרך הכי נוחה לפרוק את המוצרים, כמו למשל לפי גודל או לפי מוצר.

ההקפדה על כל הדברים הללו מובילה לביצוע יעיל יותר וגם מהיר יותר של העבודה כולה. מעבר לכך רמת הבטיחות אף היא תהיה טובה וגבוהה יותר, נתון חשוב במיוחד בביצוע עבודות מהסוג הזה.

פריקת מכולות – מה זה כולל?

אז הבנו מה חשוב לדרוש מהחברה אליה אנחנו פונים לצורך ביצוע הפריקה.

אך מתי בעצם אנחנו עשויים להזדקק לשירות כזה?

  • פריקת מכולה וטעינה לעסקים – על זה כבר פרטנו למעלה.
  • סידור מחסנים – ארגון מחסן ובייחוד לאחר פריקה דורש הרבה מחשבה איך לארגן ולסדר אותם בצורה טובה.
  • מעבר של מפעל למקום חדש – מעבר של מפעל דורש בדרך כלל שינוע והעברה של כלים כבדים ומכונות יקרות. רק בעזרת חברה מקצועית ניתן יהיה לצלוח את המשימה בצורה מושלמת ובטוחה.
  • מיון סחורה – סחורה שרוצים לארגן אותה ולמיין אותה חייבת להיות מאורגנת בצורה מסודרת ללא כל דופי. כך ניתן לבצע את המיון בצורה מהירה וקלה.
  • שירות מלגזנים – לצורך שינוע, הרמה וניהול לוגיסטי של אזורים שלמים, יש להיעזר במלגזנים. למעשה מהווה עבודת המלגזנות חלק בלתי נפרד משירות פריקה וסבלות. לצורך כך יש להיעזר במלגזות מקצועיות וצוות מקצועי ומיומן.
  • שירותי הובלה – זה כולל הובלות של פריטים בודדים עד מספר גדול של פריטים כולל מבנים שלמים או לחילופין חומרים מסוכנים.

לצורך שירותי פריקה, פנו אל המומחים – ad-shifer.co.il – כך העבודה תיעשה בצורה בטוחה לשביעות רצונכם!