חבילות טריפל הוט – מה חברת הוט יכולה להציע לנו

חבילות טריפל הוט

במשך שנים רבות, למעשה עד העשור האחרון, חברת הוט היתה ידועה בכך שהיא סיפקה שירותי טלוויזיה רב ערוצית בכבלים. כך למעשה היא התחילה, עוד לפני שהיתה חברת הוט, כשהיא היתה מחולקת לשלוש חברות שונות שפעלו באזורים שונים בארץ.

היום חברת הוט, היא חברת תקשורת לכל דבר שמציעה את כל שירותי התקשורת שהצרכנים צריכים, לכן היא יכולה להציע חבילות שונות ומגוונות, חבילות טריפל ואפילו חבילות מרובעות בתנאים שונים.

בעיקרון, חבילות טריפל כוללות חבילת ערוצים של טלוויזיה בכבלים, אינטרנט ביתי וקו טלפון נייח. זו חבילת הבסיס אשר כפי שנוכל לראות בהמשך יכולה להשתדרג בלי תוספות חיצוניות. חבילות מרובעות, כוללות גם חיבור להוט מובייל, קרי שירות סלולר של הוט.

חבילות טריפל הוט כאמור, כוללות את שלושת המרכיבים אולי הכי חשובים היום לצרכן הישראלי, לפחות בכל מה שקשור לשימוש ביתי או עסקי. טלוויזיה, אינטרנט וטלפון. בתוך זה, אפשר כאמור למצוא שדרוגים שונים. למשל, ניתן לייצר חבילות ערוצים מגוונות, החל מחבילת בסיס ועד חבילה שכוללת את כל הערוצים, וכן אפשר לשדרג את מהירות האינטרנט בצורות שונות.

לפני שנסביר מה היתרונות של חיבור לחבילת טריפל הוט, צריך לזכור, שהחברה מספקת את כל מה שנדרש בנושא. כלומר, היא מספקת לנו ממיר לכבלים, כולל אופציה של ממיר מקליט או שירותי VOD. היא מספקת לנו שירות תשתית וספק באינטרנט, וכאמור חיבור טלפון קווי בבית או בעסק, על פי הצורך. הכוונה כמובן, למספר נייח. אם אנחנו מעוניינים אזי שאנחנו יכולים לרכוש קו נוסף.

מה היתרונות של חיבור לחבילות טריפל

כשאנחנו מצטרפים לחבילת טריפל של הוט, אנחנו נהנים מכמה דברים:

ראשית, הכל נעשה תחת קורת גג אחת. אנחנו לא מתפזרים בין החברות, אלא מקבלים את כל השירותים מחברה אחת. זה הרבה יותר יעיל מבחינה טכנית וזה הרבה יותר זול. כמו שאם נקנה מוצרים מסוימים רק בחנות אחת, סביר להניח שזה יהיה הרבה יותר זול מאשר לקנות כל מוצר בחנות אחרת.

שנית, אנחנו מכירים מוצרים ברמה גבוהה, מקבלים שירות איכותי של חברה גדולה ומובילה, חברה שיש לה גב כלכלי עצום ולכן אנחנו לא צריכים לחשוש שהיא תיעלם מהנוף.

שלישית, לחברה יש אינטרס להחזיק אותנו. מאחר ואנחנו רוכשים מגוון מוצרים אז אנחנו משלמים יותר מאשר לקוח שרוכש מוצר אחד. מכאן שלחברה יש אינטרס שאנחנו נישאר לקוחות שלה, ולכן היא תשקיע בנו. בין אם זה בהוזלת המחיר, מבצעים, הנחות, שדרוגים, תוספות לחבילה ועוד.

לפני סיום נדגיש, אם אנחנו רוצים לרכוש חבילת טריפל הוט, חשוב שאנחנו נבדוק היטב לא רק מה היא כוללת מבחינת מוצרים אלא מה כל מוצר ומוצר כולל, על מנת שנוכל לקבל את התנאים הטובים ביותר מבחינתנו.