המדריך לבחירת פרקט למשרד

גליל שעם

יכול להיות שהמשרד שלכם קטנצ'יק ממש, וייתכן גם שהמשרד שלכם גדול במיוחד. ככה או ככה, אתם תרצו להרגיש בו נעים ונינוחים, מה שפרקטים יודעים להעניק. פרקטים במשרד מעניקים תחושה כפרית אך יוקרתית גם יחד, ועל כך נדבר כאן בשורות הבאות. הנה כל מה שצריך לדעת לפני התקנת פרקטים במשרדים. 

מתכננים התקנת פרקט במשרד? אם כך, אנחנו רוצים לדבר אתכם על סוגי פרקטים שניתנים להתקנה במשרדים, על הניקיון של אותם פרקטים והתחזוקה שלהם. כמו כן, בואו נדבר גם על מחירי התקנת פרקט למשרד, כולל או ללא ציפוי פרקטים. נתחיל עם סוגי הפרקטים השונים ונדבר על ההבדלים בין פרקט עץ למשרד לבין פרקט למינציה למשרדים. בניגוד לפרקט הלמינציה, פרקט עץ למשרד יצריך ממכם תחזוקה של עץ. בואו נבין ביחד למה הכוונה.

ההבדל בין תחזוקת עץ לניקוי פרקט למינציה 

רגע לפני שאתם רוכשים גליל שעם ומצפים את המרצפות בפרקט, בואו נדבר דווקא על פרקט עץ. בניגוד לפרקט למיניה אשר מצריך ניקוי בעזרת תכשירי ניקוי ומעט מים, פרקט עץ יצריך ממכם את התחזוקה המלאה של העץ. 

לא פעם, חומר גלם העץ נוטה להיסדק, להתקלף, להישבר וכו'. במקרים אלו, יהיה צורך לבצע תחזוקת עץ ומה שנקרא: "שיוף והחלקת העץ". זהו טיפול לא זול, שבסופו גם משמנים אץ העץ בכדי להחליק אותו. אם לא עושים זאת, העץ עשוי להתחיל להתקלף ואפילו לפצוע את הרגליים. אם כך, אנחנו מבינים שפרקט עץ למשרד יצריך תחזוקה קצת יותר רחבה מאשר ניקוי מדי פעם. 

פתרונות פרקט למשרדים בעלויות ידידותיות 

אם אתם מחפשים אחר פתרונות ריצוף מעוצבים וזולים, אתם יכולים לרכוש גליל שעם ולעבוד אתו לפי מ"ר. המחירים של גלילי שעם אינם גבוהים בכלל, ככה שאתם יכולים לרכוש את אורך חומר הגלם שאתם צריכים ולצפות אתו את הריצוף במשרד. 

אמנם גליל שעם לא ירגיש לכם אותו הדבר כמו פרקט עץ למשרד, אבל אין ספק שהוא מספק פתרון לא רע בכלל. כמו כן, יש לכם את האפשרות של פרקט חסין נגד מים. פרקטים שעמידים בפני מים הם פתרון מצוין למשרדים. במיוחד אם שירותי הניקוי אצלכם משתמשים במים רבים בכדי לנקות את המשרד. 

כמה עולה פרקט למשרד בממוצע?

כשמדברים על גליל שעם או על מחירי פרקטים למשרדים, מדברים על מחירים שנקבעים לפי מ"ר. המחיר הממוצע נע בין טווחים של מאות שקלים בודדים עבור ריצוף של משרד קטן. כמובן, ככל שהמשרד יהיה גדול יותר, ככה מחיר הפרקטים יהיה יותר גבוה. 

אם אתם בוחרים לעבוד עם גליל שעם איכותי, אתם יכולים לחסוך משמעותית בעלויות של ריצוף המשרד שלכם. והכי חשוב, אל תשכחו להתאים את גוון הפרקט לעיצוב המשרד הכללי שלכם. כך תקבלו את האווירה המשרדית שאתם שואפים לקבל.