הדפסה על מוצרי פרסום – מדוע וכיצד זה יכול לעזור לנו

הדפסה על מוצרי פרסום – מדוע וכיצד זה יכול לעזור לנו

כשאנחנו בוחנים את תקציב הפרסום שלנו, אז מן הסתם אנחנו חושבים כמה להשקיע בפרסום באינטרנט, עיתונות מקומית וארצית, שלטי חוצות, רדיו ולפעמים אנחנו חושבים גם על פרסום בטלוויזיה, במידה ויש לנו כסף ואפשרות לכך. אם יש אפשרויות אחרות, אנחנו נשמח להשתמש בהן, כל עוד הם באמת יעזרו לנו לפרסם את העסק שלנו, כל עוד הן מתאימות לסוג ואופי העסק.

אך אנחנו יכולים למצוא סוג נוסף של פרסום, כזה שיכול לעלות הרבה פחות ולעיתים להיות הרבה יותר אפקטיבי, הרבה יותר משתלם, בהנחה ואנחנו יודעים כיצד לעשות את זה בצורה נכונה, בהנחה ונדע איפה וכיצד להשתמש בו.

הכוונה לכל הנושא של הדפסה על מוצרי פרסום. הרעיון הוא מאוד פשוט. אנחנו לוקחים מוצרים מסוימים שיכולים לשמש כמוצרי פרסום, מדפיסים עליהם טקסט, מדפיסים עליהם את שם החברה, לוגו, מספר טלפון וכדומה, וכך אנחנו יכולים להשתמש במוצר בתור פרסומת. אנחנו מעבירים אוו אל גורמים שונים, בין אם זה לקוחות, ספקים, ואפילו עובדים, וכך יש לנו למעשה מוצר פרסום נע, מוצר פרסום שיכול להציג את העסק שלנו בכל מקום על פי הצורך.

לפני שאנחנו נבחן כיצד הדפסה על מוצרי פרסום יכולים לעזור לנו, איך בדיוק זה עובד, צריך לומר, נכון שבאופן עקרוני עסק גדול יכול להשתמש ביותר מוצרים, הוא יכול לנייד אותם אל יותר מקומות ולכן הוא יכול להשתמש באופציה זו יותר מאשר עסק קטן, אך כאן יש דוגמא כיצד הכסף פחות משחק תפקיד ודווקא מוצרי פרסום מודפסים יכולים להיות כלי אפקטיבי עבור עסקים קטנים יותר מאשר גדולים.

ראשית, להבדיל מפרסום במקומות אחרים, הסכומים כאן הרבה יותר נמוכים ולכן גם עסקים קטנים, כולל בעלי מקצוע קטנים, יכולים להשתמש במוצרים אלה בשביל לפרסם את עצמם.

שנית, להבדיל מפרסום באינטרנט או בטלוויזיה, אין כאן תחרות. כלומר, הזירה פתוחה לכולם. אם בטלוויזיה או במקומות אחרים, מי שיש לו יותר כסף יכול לרכוש יותר זמן או מקום, בכל מה שקשור להדפסה על מוצרי פרסום, זה לא עובד ככה, כולם יכולים לרכוש מקום, כולם יכולים להשתמש בזה.

שלישית, יש פה גם עניין של מקוריות וייחודיות. אם עסק קטן יציע מוצר פשוט וזול אך מקורי, זה ימשוך תשומת לב יותר מעסק גדול, שיבחר מוצר, שאולי יכוון טוב יותר למכנה הרחב אך יהיה פחות מקורי וייחודי. בסופו של דבר, המקוריות והיצירתיות תשחק פה תפקיד משמעותי יותר.

איך מוצרי פרסום מודפסים יכולים לעזור לנו

ניקח לדוגמא עסק, חנות, אשר רוצה לפרסם מוצר מסוים, יכולה כאמור לעשות את זה דרך הכלים הקונבנציונאליים. אך היא יכולה לעשות את זה גם בדרכים אחרות, הרבה יותר אישיות, הרבה יותר נגישות.

למשל, היא יכולה להציע חולצות, כובעים, סוודרים או מוצרים אחרים עם הדפס של המוצר, בין אם זה כתמונה ובין אם זה ככיתוב. היא יכולה לפרסם את המוצר דרך מוצרים שונים לבית, לעסק או לרכב, כמו כן היא יכולה להציע מוצרים אישיים שיכולים להתאים ללקוחות לצורך כך.

עוד נקודה שחשוב להזכיר כאן, אפשר לבחור במגוון אמצעים שהלקוחות לא בהכרח ייהנו מהם ולא בהכרח יוכלו להשתמש בהם, אך בהחלט יוכלו לראות אותם בכל מקום. בין אם זה מוצרי פרסום מודפסים בחנויות או במקומות בולטים במרכזי קניות, קניונים, חנויות ועוד. זה כבר יוביל אותם אל המוצר, זה כבר יסביר להם למה הם צריכים אותו.