על המסכה שקוטלת קורונה

סונוביה

אנחנו אוטוטו כבר באמצע שנת 2021, קצת יותר משנה לאחר שמגפת הקורונה פרצה בסין והתרחבה כמעט לכל חלקי העולם. אם הייתם שואלים אותנו לפני שנתיים על קולקציות אופנה, כנראה שלא היינו מדברים על אופנת מסכות קורונה שקוטלות חיידקים ווירוסים ב-99%. אבל הנה זה כאן, המסכה שקוטלת קורונה וחיידקים. 

הייתם מאמינים שהאופנה ב-2021 תתייחס לאלמנטים כמו מסיכות פנים? כנראה שלא, אבל זו המציאות של ימינו. בעוד שיותר ממחצית עם ישראל מחוסן בחיסון השני נגד הקורונה, עדיין יש צורך לעטות מסיכות בחללים סגורים. וגם כאשר חובת עטית המסכה בחללים סגורים תתפוגג, אנחנו כנראה עדיין נצטרך לעטות מסיכות לפי הצורך. 

מסכות קורונה רב שימושיות בטכנולוגיה מתקדמת 

אין ספק, ישנן כל מיני חברות פרטיות שמציעות פתרונות נגד קורונה, כמו למשל חומרי חיטוי למיניהם. נכון, חובה להקפיד על אזור מחוטא, אבל גם חשוב להקפיד על עטיה של מסכות קוטלות קורונה רב שימושיות. וכאן נכנסת לתמונה הטכנולוגיה של חברת סונוביה. טכנולוגיית החברה מתמקדת בהחדרת חלקיקים בטכנולוגיה אולטרה-סונית למסכות הפנים. 

העדיפויות של החברה כוללות פיתוח פתרונות כנגד וירוסים, פטריות, ריחות לא נעימים ובקטריות. על פי מחקרים שונים שבוצעו בנושא, הטכנולוגיה האולטרה סונית של חברת סונוביה מובילה לבדי מסכות עם קטילה של כ-99% מהחיידקים והוירוסים. 

יתרונות של מסכות סונוביה נגד קורונה 

יחד עם אחוז קטילת וירוסים גבוה, המסכות של סונוביה גם מאפשרות לצמצם במידה מסוימת את הנזק האקולוגי לכדה"א. לא פחות מכך. הטכנולוגיה האולטרה סונית של החברה מאפשרת לה לייצר מסכות עמידות מאוד. 

בפועל, מסכות קוטלות קורונה אלו מסוגלות להחזיק מעמד גם 55 כביסות, בממוצע. אין ספק, כי מדובר בטכנולוגיה ירוקה מאוד. ידוע כי אחד מהתחומים הכי מזהמים בארץ הוא תחום הטקסטיל. מדי שנה נזרקים בדים במשקלים אסטרונומיים לאזורים מרוחקים ברחבי כדה"א. לרוב, לאזורים שונים באפריקה. 

מסכות אקולוגיות נגד קורונה ובטוחות ב-99% 

אולי לא ידעתם זאת, אבל הבדים שנזרקים על אדמות כדה"א מהווים מטרד זיהומי כביר. הכימיקלים הרעילים שעושים בהם שימוש בייצור טקסטיל, מחלחלים לאדמה וגורמים לנזקים סביבתיים חמורים מאוד. וזהו אלמנט מהותי שחברת סונוביה לקחה בחשבון כאשר היא פיתחה את מסכותיה. 

מאחר שהמסכות הן רב שימושיות, הן פחות מזהמות את הסביבה ואקולוגיות יותר ממסכות חד פעמיות. בתהליך הייצור של המסכות של סונוביה משתמשים רק בכימיקלים ידידותיים לסביבה וגם מהם נדרשת כמות קטנה בלבד לייצור. הטכנולוגיה המתקדמת של פיתוח מסכות קוטלות קורונה מאת חברת סונוביה, למעשה מאפשרת לחברה לייצר מסכות עם עמידות גבוהה מאוד בפני חיידקים וירוסים ובקטריות. אם אתם רוצים להתמגן נכון, ובמקביל גם לשמור על כדה"א, אלו המסכות עבורכם. 

רכישת מסכות קורונה רב שימושיות 

אם אתם מעוניינים לרכוש מסכות נגד קורונה בטכנולוגיה מתקדמת, אתם פועלים נכון. אם אפשרי לרכוש אונליין את המסכות, יהיה עדיף. אם לא, ניתן להגיע אל המשווקים השונים בכדי לרכוש את המסכות הרב שימושיות. בין אם כך או כך, אנחנו תמיד נמליץ לכם לערוך השוואת מחירים בין המשווקים השונים.