עורך דין פלילי תל אביב

פטיש זהב- עוד פלילי

תל אביב הינה חלק ממטרופולין הכולל גם את כל גוש דן. גרה בה אוכלוסיה מגוונת ויש פה פעילות חברתית מגוונת. כמו בכל מקום צפוף כזה מתרחשים בה גם אירועים פליליים וידי המשטרה, הפרקליטות ובתי המשפט מלאות בעבודה. בחלק בלתי נפרד מכל ההתרחשות מעורב גם עורך דין פלילי תל אביב אשר מספק שירותים מגוונים לכל  מי שנתפש ונחשד בעבירות מן הסוג הזה. לחשוד מומלץ לערב אותו כבר בשלבים הראשונים על מנת שיוכל לייעץ לו נכונה וללוות אותו בתקופה הקשה והמורכבת.

קיימות עבירות פליליות מגוונות וחלק נכבד מהן בתחום הכלכלי. כאן מדובר על עבירות צווארון לבן, העלמת מס, הלבנת הון, שוחד ועוד. חלק אחר הוא בגין פגיעה שונה בזולת דוגמת: רצח, גניבה, פריצה, שוד, אונס, מעשים מגונים אחרים ומעשי אלימות אחרים. על מי שנתפס בעת ביצוע עבירות אלו, שנחשד בהן,  שהוגשו נגדו תלונות חמורות ועוד מוזמן לחקירה במשטרה. כאשר החשדות מבוססים, הוא אף עלול להיכנס למעצר עד תום ההליכים או צפוי למאסר בית ועוד. הכול תלוי בחומרת העבירה.

עורך דין פלילי תל אביב המוזעק על ידי חשוד יכול לפעול עבורו בדרכים שונות. להקל במעצר, להמירו במעצר בית, לתדרך לקראת חקירות ו/או שימוע ועוד. במקרים בהם הוא מקבל לידיו את התיק ומתברר לו כי החשדות אינם מבוססים, הוא אף יכול לבקש לשחררו כליל.  לחילופין, במקרים שאינם חמורים מאוד הוא יכול להשיג הסדרי טיעון מקלים תוך כדי מחיקת הרישום הפלילי שלמעשה מהווה כתם לכל החיים. על ידי כך נמנעת פתיחת תיק בבית משפט והדבר מונע העמדה לדין ודיונים מייגעים הדורשים כסף וזמן.

הסדרים מותנים מקובלים, למשל, בעבירות פליליות כלכליות שונות. כאן מוותרים על כתבי אישום וממירים אותם לעבירות מנהליות וקנסות. במידה ויוגש כתב אישום לבית משפט, ייצג עורך דין פלילי תל אביב את לקוחו ויטען לטובתו. הוא יציג מסמכים, יביא עדויות אופי ויטען להגנתו. כל הקלה והפחתה מהעונש המרבי תיחשב, במקרים מורכבים להישג. כך, זיכוי, קיצור תקופת כליאה, המרתה לעבודות שירות, השגת מאסר על תנאי וכדומה.