קייטרינג בשר על האש כשר – כיצד לבחור את החברה והקייטרינג הנכונים

קייטרינג בשר על האש כשר – כיצד לבחור את החברה והקייטרינג הנכונים

אין ספק ששירות הקייטרינג הפופולארי ביותר באירועים, בין אם מדובר באירועים פרטיים, משפחתיים, אירועים עסקיים ואחרים, זה שירות קייטרינג בשרי.

גם היום בעידן בו לא מעט אנשים מעדיפים לצרוך אוכל צמחוני או טבעוני, עדיין מותר להניח שיש רוב גדול לאנשים שצורכים בשר ועל כן, גם מרבית האנשים אשר מגיעים לאירועים שונים מצפים למצוא שם שירותי קייטרינג בשרי, ועל כן כשאנחנו עורכים אירוע כזה או אחר, עלינו לוודא שאכן זה מה שאנחנו מספקים לאורחים שלנו.

השאלה היא, איזה סוג של קייטרינג אנחנו נציע לאורחים שלנו, וכן איזו חברה נבחר. אלו שתי שאלות נפרדות כפי שנוכל לראות מיד. לפני כן רק נדגיש, שהבחירה שלנו תתבסס על מאפיינים ופרמטרים שונים.

למשל, היא תתבסס על השאלה, איזה סוג אירוע אנחנו עורכים, כמה אורחים אנחנו מתכוונים להזמין לאירוע, היכן אנחנו מתכוונים לערוך את האירוע ושאלות אחרות שקשורות לאופי שלו. בנוסף, אנחנו נשאל את עצמו, לגבי מועד האירוע, ומן הסתם, לגבי העלויות שעומדות לרשותנו. הרי אנחנו צריכים לדעת כיצד לתקצב את כל האירוע ואיזה חלק בתוך התקציב להגדיר עבור שירות קייטרינג שאנחנו רוצים לשכור.

נקודה נוספת שאנחנו צריכים לשאול את עצמנו היא, האם אנחנו מחפשים שירות קייטרינג בשר כללי או משהו ייחודי, על פי סוג מטבח מסוים, למשל ארגנטינאי, דרום אפריקאי או בשר ממקורות אחרים, וכן האם אנחנו מצפים שזה יהיה שירות גורמה או שירות רגיל.

איזה סוג של קייטרינג בשרי נשכור לאירוע שלנו

כאמור, אנחנו יכולים למצוא דוגמאות של שירותי קייטרינג לאירועים. בין היתר, אנחנו יכולים למצוא שירות קייטרינג בשר על האש כשר. מדובר בשירות בו האורחים יכולים ליהנות ממנות איכותיות, מגוונות, כאשר צוות החברה והשפים שלה דואגים להכין את המנות אל מול עיניי האורחים. הכל נעשה במקום, עם בשר טרי ואיכותי.

כאמור, מדובר בשירות כשר, זאת על מנת שכל האורחים יוכלו ליהנות ממנו. מה עוד שרק כך אפשר שמקומות שונים יסכימו לארח את החברה (בהנחה והאירוע נערך באולם, גן אירועים או מקום אחר שמחייב השכרת שירותי קייטרינג כשר).

לעומת שירות של קייטרינג בשר על האש כשר, הרי שאנחנו יכולים למצוא גם שירותים של חברות אחרות, כאלה שמגישות אומנם בשר, אך הן לא בהכרח מגישות את המנות אחרי שהן מכינות אותו על האש מול עיניי הלקוחות.

מדובר בשירות הרבה יותר סטנדרטי, כמו שאנחנו מכירים מלא מעט אירועים מסוגים שונים. מדובר על תפריטים שכוללים מנות בשריות שונות, אך שוב, לא בהכרח שירות מקיף ותפריט מגוון.

כיצד נבחר את החברה איתה נרצה לעבוד

מן הסתם, הדבר הראשון שאמור להשפיע על הבחירה שלנו היא, איכות החברה, איכות התפריט שהיא מציעה לנו, סוג המנות והמגוון שלהן.
אך מעבר לכך אנחנו צריכים לבחון, עד כמה החברה יכולה לספק לנו שירות מתאים לאירוע אותו אנחנו עורכים. אנחנו צריכים לבחון, עד כמה אנחנו יכולים לסמוך על החברה שהיא אכן תספק לנו שירות איכותי וטוב, בהתאם לצרכים שלנו.

זה אומר, למשל, שהחברה תוכל לעמוד בלוח הזמנים, לספק לנו צוות עובדים מנוסה, ציוד מתאים עבור האירוע שלנו, וכאמור תפריט בשרי ברמה גבוהה, תפריט שיתאים לסוג האורחים שלנו.

אם אנחנו מתכוונים לערוך אירוע עם קייטרינג על האש, רצוי לוודא כיצד מתבצע התהליך ואיך הוא לא מפריע לאירוע להתנהל בצורה שוטפת, פשוטה ונוחה עבור כל האורחים.