3 טיפים לבחירת סככות להצללה

דשא סינטטי

סככות להצללה מספקות פתרון הצללה מפני השמש, אותן אפשרי לשכור בימינו. אפשר אמנם לרכוש סככות של הצללה ופתרונות הצללה, אבל ברוב המקרים אנשים יעדיפו לשכור את אלו. ואם אתם מתכננים השכרת פתרונות אלו, הנה כמה טיפים שכדאי לזכור. 

רגע לפני שאתם מזמינים סוכך הצללה, כדאי להכיר את הדגשים הבאים. ריכזנו עבורכם טיפים לבחירת סככות הצללה, בין אם אתם מתכננים לשכור כאלו או לרכוש אותם. בסופו של דבר, הפתרונות האלו מהווים פתרונות הצללה לטווח הארוך. אך בכדי שיתאימו לכם במשך שנים ויהיו יעילים, יהיה צורך לבחור בסוכך הנכון. נתחיל עם אחד הדברים החשובים ביותר, המידות של הסוכך. 

  • מתכננים לשכור סככת הצללה? קחו מידות נכונות

אחד הדברים שהכי חשוב לזכור לגבי פתרונות הצללה הוא, נושא המידות של הסככה. סככות הצללה מאפשרות לכם להנות מהסתרה של השמש, אך הן צריכות להגיע במידות הנכונות. רגע לפני שאתם מזמינים סככה מסוג זה, יהיה חשוב לקחת מידות של המקום בו מתוכנן לקהים את הסככה. 

ללא מידות נכונות, אתם תמצוא את עצמכם עם סככה שלא מתאימה למקום בו היא אמורה להיות מותקנת. אם אין באפשרותכם לקחת מידות מדויקות, יהיה אפשרי להסתייע בחברה של הסככות. שימו לב, במקרים מסוימים חברת ההצללה תצטרך לגבות ממכם תשלום על לקיחת המידות. אם תחליטו לשכור את סככות ההצללה, בדרך כלל החברה תגלם בתוך דמי השכירות את עלות לקיחת המידות. 

  • בדיקת הקרקע עליה מקימים את הסככה

בין אם אתם צריכים להקים סככת הצללה על קרקע כזו או אחרת, יהיה חשוב לבדוק מראש את סוג הקרקע. ישנן קרקעות בטון, קרקעות אדמה רכב, אדמה קשה ועוד. אם למשל צריך להקים סככות הצללה על קרקע בטון, ייתכן שיהיה צורך לקדוח בקרקע. 

אם אתם צריכים לקדוח בקרקע בטון כדי להקים סככת הצללה, יהיה חשוב אחר כך גם לתקן את הקידוחים. לאחר הסרת הסככה, תוכלו לבקש מחברת הסככות לתקן עבורכם את הקידוחים בקרקע. אלו דברים שכדאי לקחת בחשבון לפני שמזמינים את חברת ההצללות. 

  • השוואת מחירים בין סוככי הצללה

רגע לפני שאתם מזמינים סוכך הצללה, אתם צריכים להכיר את המחירים הממוצעים בשוק. יש לכם לא מעט אתרים ייעודיים שדרכם ניתן להשוות בין מחירי הסוככים השונים. כדאי לדעת, השכרת פתרונות הצללה אלו עולה בין 1,000 ₪ ל-1,500 ₪ . אם אתם צריכים לרכוש סוכך הצללה, המחירים יהיו לעיתים גבוהים מכך. 

אם תכירו את המחירים הממוצעים בשוק, תוכלו לרכוש או לשכור את הסוכך המושלם למטרותיכם. בשוק ישנם סוככי הצללה לאירועים, סוכות אבלים, סוככים לחוף הים, פתרונות הצללה לאירועים קטנים ועוד. ככל שתכירו לעומק יותר את השוק, כך תוכלו לבחור בסוכך המתאים ביותר לכם.