3 סיבות למה לעשות חתונה בשישי בצהריים

גן אירועים בשרון

זוגות רבים מתלבטים, מתי לעשות את החתונה שלהם. האם לעשות אותה בערב כפי שנהוג  בדרך כלל, או לעשות אותה בצהריי יום שישי, כפי שלא מעט זוגות בוחרים לעשות בשנים האחרונות. ההבדל בין אירוע צהריים לאירוע ערב, הוא מהותי וחורג מההבדל בשעות.

בדרך כלל נהוג לערוך אירועי ערב בגני אירועים או באולמות, בעוד שאירועי צהריים ברוב המקרים נהוג לערוך במסגרת של גן אירועים בשרון או בכל מקום אחר. כלומר, הרבה יותר סביר שאירוע מסוג זה ייערך בגן ולא באולם.

מה ההבדל בין אירוע צהריים לאירוע ערב

כאמור, זוג שבוחר לערוך אירוע צהריים, צריך לקחת בחשבון שההבדל בין אירוע בשעות אלו לבין אירוע ערב, איננו בא לידי ביטוי רק בשעות של האירוע אלא מעבר לכך. הרי אם מארגנים אירוע צהריים, אז כל התכנון לפני כן, הוא הרבה יותר קצר לעומת אירוע ערב.

לבני הזוג יש הרבה פחות זמן להתכונן לפני האירוע, גם לאורחים יש הרבה פחות זמן להתכונן מאשר באירוע ערב. מעבר לכך, הרי שהאירוע עצמו יהיה שונה, במקום קייטרינג ערב יוגש קייטרינג צהריים, ומאחר ומדובר ביום שישי, אזי שהאירוע צריך להסתיים לפני כניסת השבת, בשביל לעמוד בתנאי הכשרות של המקום.

מדוע משתלם לעשות אירוע צהריים?

אווירה – אירועי ערב, בפרט חתונות, הם הרבה פעמים מאוד רשמיים, פחות משוחררים, הרבה יותר מלחיצים. אירועי צהריים יכולים להיות הרבה יותר קלילים, הרבה יותר זורמים. הן עבור בני הזוג והן עבור האורחים שלהם.

התאמה – כשזוג מארגן אירוע בערב, הוא צריך לקחת בחשבון עבור הרבה מאוד אורחים, זה יכול להיות בעייתי. בין אם זה בגלל שלמחרת הם עובדים, בין אם זה בגלל שיש להם ילדים קטנים וזה עלול להיות מאוחר בשבילם, או בגלל שהם מתגוררים רחוק, ואז הם יצטרכו לעזוב את האירוע מוקדם.

לעומת זאת, אירוע בצהרי שישי עונה על הצרכים שלהם. מרבית האנשים לא עובדים ביום הזה, הם לא צריכים להגיע הביתה מוקדם, זה לא אמור להפריע אם יש ילדים קטנים בבית. זה יכול להתאים יותר לאורחים ולכן הם יבואו בשמחה לאירוע.

אור יום – אם עורכים חתונה במתחם של גן אירועים בשרון, נניח, אז אפשר ליהנות מהעיצוב והנוף מסביב, כאשר האירוע נערך בצהרי יום שישי, הרבה יותר מאשר אם הוא נערך בשעות הערב. ניתן לשלב את העיצוב של המקום עם הנוף מסביב. זה הרבה יותר יפה ונעים בצורה כזו.

חשוב לציין עוד נקודה, אורחים רבים ישמחו שהאירוע נערך ביום שישי, מאחר וזה יותר חסכוני מבחינתם ובוודאי הרבה יותר נוח להם להגיע לאירוע בשעה כזו מאחר בשעות הערב, אחרי שעות העבודה.

אז אתם מעוניינים לארגן חתונה, צהריי יום שישי, הוא המועד הטוב ביותר עבורכם.